Hakkımızda

1962 yılında başlayan hikayemizde her geçen yıl daha iyisini başarmak için çalıştık. Sanayiye yön veren yedek parçaların üretim ve tedariğinde, müşterisine güven veren bir marka yaratmayı başardık. Bizi biz yapan yenilikçi, dinamik ve her daim beklentileri karşılamaya yönelik yönetim anlayışımızla var olmayı bildik.


1991 yılı ile birlikte kurumsallaşma sürecimizi başlatarak büyümemizi hızlandırmayı amaçladık. Atılan bu dev adım ile birlikte ulusaldan bütün dünyaya ürün tedarik etmeye başladık. Sektörel gelişmelere bağlı olarak ürün çeşitliliğimiz her geçen yıl daha da zenginleşti. Özellikle tarım makineleri ihracatı alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girmeyi başardık.

Ateşpar ailesi bugün, 65’dan fazla ülkeye tarım makineleri ihraç eder hale geldi. Bu sayede Türkiye’de üretilen tarım makinelerinin dünyada tanınması ve tercih edilir hale gelmesini sağladık. Hem ülkemiz hem de kendimiz için bu başarının ne demek olduğunun sorumluluğunu omuzlarımızda taşıyoruz. Paydaşlarımız ile birlikte yakaladığımız bu başarının gururu yaşıyoruz. Bu başarı bize geleceğe umut ile bakmamızı sağlıyor.

2005 yıllarında modern tarım makineleri ile çiftçilerimizi buluşturma amacı ile firmamız bünyesine distribütörlükler katarak Agromaster markası adı altında bu makineleri Türkiye geneline pazarladık ve halen bu yolculuğumuz devam etmektedir.

2017 yılından itibaren bilişim sektörünün tarım makineleri ile ilgili gelişmelerini yakın takibe aldık. Tarım teknolojisini, Türk çiftçimize kazandırmanın umudu ile hassas tarım alanında da Türkiye’nin öncü markaları arasında olmayı başaracağız.

Her zaman heyecanlı ve güven veren işletmecilik anlayışımızla geleceğe bakacağız. Tıpkı bundan önceki 60 yılda olduğu gibi...

Hassas Tarım
Geleceğin yüksek teknolojiye dayalı hassas tarım uygulamaları ile tanışın.
© COPYRIGHTS ATEŞ OTO SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ ­© 2021